*Digitální servo C60HV 87g/0,11s/62kg JX Servo
Kód: AJX091Související produkty
Servo arm 25T
Servo arm 25T
Digitální HV servo BMS-220HT 15g/0,1s/7,1kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Špičkové Digitální slim HV servo CLS0911W 26g/0,11s/9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7017MG 70g/0,095s/17,2kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Digitální servo CLS6322HV 63g/0,07s/22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální HV servo R6 28,5g/0,08s/7,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.
Specifikace
| Typ: | C60HV, Digitální servo |
|---|---|
| Control System: |
+Pulse Width Control |
| Šířka pulzu: | 1000-2000μs = 90° |
| Šířka pulzu: | 500-2500μs = 180° |
| Mrtvý tah: | 2μs 1520μs / 330Hz |
| Motor: | Coreless - top kvalita |
| Napětí: | DC 6 - 8.4 V (max. 2S lip.o) |
| Rychlost (6V): | 0.13 sec/60° |
| Rychlost (7.4V): |
0.11 sec/60° |
| Tah (6V): | 52 kg.cm |
| Tah (7.4V): | 62 kg.cm |
| Rozměry: | 40 x 20 x 43,3 mm |
| Hmotnost: | 87 g |
| Délka kabelu: |
JR 265 mm |
| Ozubení: |
kovové ozubení - Taiwan ozubení - tvrdopokovení - delší životnost |
| Ložisk.a: |
2BB (dvě kuličková) |
CNC hliníková střední část servo obalu.
Precizní serva pro PROFI použití.



Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.087 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Špičkové Digitální HV servo BMS-116WV+ 11g/0,07s/6,5kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Digital HV servo.
Digitální slim servo Corona DS239HV 22g/0,13s/4,6kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6527HV 65g/0,08s/27kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7025MG 70g/0,12s/25,3kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Digitální HV servo BMS-2606 66g/0,05s/32kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby .Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digitální HV servo.
Kvalitní Digitální servo CLS6336HV 63g/0,11s/36kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální servo Corona DS538HV 58g/0,12s/8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim servo KM2108MDHV 21g/0,12s/7,9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
