Digitální HV servo BMS-M57V 22,5g/0,09s/10,5kg Blue Bird servo
Kód: BMS05C5Související produkty
Servokabel FUT kroucený 0,15mm (1 metr)
Digitální servo Corona DS559HV 65g/0,18s/20kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7315MG 73g/0,09s/15,9kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7006MG 70g/0,039s/5,84kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7025MG 70g/0,12s/25,3kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Potřebujete Digitální servo PDI-HV6214MG 62g/0,16s/14,6kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV servo.
Detailní popis produktu
Přinášíme vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.

Technické parametry:
| Použití pro: | RC Sailplane-F3J, F3B, F3F, F5J, Jets apod. |
|---|---|
| Mrtvé pásmo: | 0.001ms ( 1us ) |
| Control System: |
+Pulse Width Control |
| Frekv. / system: | Digital Controller |
| Motor: | coreless |
| Provozní napětí: | 4.5V ~ 8.5V (4 ~ 6 Cell Ni-MH or 2 Cell Li-Poly) |
| Proud naprázdno: | 3 mAh @ 6 ~ 8.4V Stopped |
| Rychlost (6.0V): |
0.13 sec/60° |
| Rychlost (7.4V): | 0.10 sec/60° |
| Rychlost (8.4V): |
0.09 sec/60° |
| Tah (6.0V): |
8.1kg.cm |
| Tah (7.4V): | 9.3kg.cm |
| Tah (8.4V): |
10.5kg.cm |
| Rozměry: | 29x10x30mm |
| Hmotnost: | 22.5 ± 0.5 gramů |
| Délka kabelu: |
JR 180 mm |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.: | 3x kuličková |
| Zubů na hřídeli: | 25 |
Vysoce přesné servo s magnetickým Hallovým senzorem.
Obrovské hodnoty točivého momentu pro servo této velikosti.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.023 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 6-10 (kg) |
| Typ serva: | Mini, HV servo |
| Váha (g): | 16-30 (g) |
| Značka: | Blue Bird servo |
Digitální HV servo BMS-126WV+ 11g/0,07s/5,3kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7117MG 73g/0,09s/17,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo.
Špičkové Digitální servo CLS2035HHV 20g/0,04s/6,2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální servo PDI-HV5921MG 59g/0,12s/20,32kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7223MG 72g/0,12s/23,92kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo-HV.
Špičkové Digitální servo CLS4411HHV 43g/0,04s/13,2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální HV servo BMS-127WV+ 11g/0,05s/4,8kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální vodotěsné servo CLS5830HV 58g/0,09s/30kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital vodotěsné servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

