Nabíječky baterií

Čím by byla baterie bez nabíječky? V naší nabídce nabíječek pro baterie najdete přístroje pro nabíjení baterií nejrůznějších typů od Li-pol (lithium-polymer), Li-ion (lithium-iont), Li-Fe (lithium-železofosfát) po Ni-Mh (nikl-metalhydrid), Ni-Cd (nikl-kadmium), olověné baterie a dokonce i baterie pro elektrokola. Naše nejvýkonnější nabíječky mohou nabíjet proudem až 20 A.

Takto velké nabíjecí proudy jsou často spojeny se zvýšenou produkcí tepla v průběhu nabíjení, a proto jsou některé naše super výkonné nabíječky baterií opatřeny ventilátorem. Pro zajištění bezpečnosti při nabíjení, ale i přenášení baterií Li-pol používejte ochranné vaky a bezpečnostní obaly na baterie.

11 položek celkem
Kapesní mini nabíječka pro 2-4S Lipo/LiFe/LiHV H4AC 20W
523 Kč / ks
Kód: NAB23
Jednoduchá nabíječka GTP A3 PRO Charger 2-3S (vestavěný zdroj) Kód: NAB27
Nabíječka s balancerem Imax B3 (10W) nabíječ 1-3S, AC 110V-240V Kód: NAB36
Nabíječka s balancerem Imax B3 (20W) nabíječ 1-3S, AC 110V-240V Kód: NAB37
Nabíječka baterií Imax A3  (5-8) NiMh/NiCd (balancer)
386 Kč / ks
Kód: NAB38
TR 019a
440 Kč / ks
Kód: NAB51
Nabíječka baterií Nitecore D4 pro Ni-CD/ Ni-MH/ Li-Ion/ LiFePO4 Kód: NAB64
42A 2 1 Kód: NAB68
nabijecka 42 2A 1 Kód: NAB69
2A
589 Kč / ks
Kód: NAB71

Nabíječky akumulátorů

Mikroprocesory řízené nabíječky baterií si poradí s nezávislým dobíjením hned několika baterií najednou. Díky bateriovému balanceru, kterým jsou naše nabíječky vybaveny, dochází k vyrovnání napětí nabíjených článků v sériovém zapojení a eliminuje se tak riziko poškození při nabíjení. Zároveň se nabíjením baterií v nabíječce s balancerem zvyšuje jejich výkon a životnost. Při koupi nabíječky baterií od BigHobby se můžete spolehnout na záruční i pozáruční servis.

Pro nabíjení Vašich akumulátorů a baterií vybírejte z nabídky našich nabíječů. Naše nabíječky mohou nabíjet Li-pol (lithium-polymerové), Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydridové, Ni-Cd (Nickel-Cadmiové), Li-Fe (Lithium-Železofosfátové), Li-ion (Lithium-Intové) Pb (Olověné) baterie. Všechny naše vyspělé nabíječky jsou opatřeny balancerem pro vyrovnávání napětí jednotlivých článků. Nabízíme i nabíječky pro jednočlánky (1S). Z důvodu bezpečnosti při nabíjení, především li-pol baterií, doporučujeme ochranné nabíjecí vaky a obaly. Nabízíme kvalitní nabíječe za velmi rozumné ceny. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis nabíječů.

TIP: Přečtěte si článek o bateriích z našeho magazínu:

Hledáte nabíječky baterií pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už nabíječky baterií v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC baterie, RC regulátory, RC motory, RC servomotory, RC vysílače, RC letadla a RC auta