Baterie Li-Fe

Li-Fe (lithium-železofofátové) akumulátory se hodí pro elektronická zařízení, kterým potřebujete zachovat dlouhou pohotovostní dobu. Tedy primárně například pro CD a MP3 přehrávače, digitální kamery či videokamery. Vhodné jsou ale také pro napájení mnoha druhů čidel či senzorů.

Při výběru Li-Fe baterie zohledněte nejen její kapacitu, ale také velikost. Na BigHobby na vás čekají nabíjecí Li-Fe baterie ve velikostech AA (tužkové baterie) a AAA (mikrotužkové baterie). U nabíjecích baterií může počítat s výstupním napětím 1,2 V.

 

2 položek celkem

Baterie typu Li-Fe

Nejen pro Li-Fe baterie nabízíme nabíječky, které jim znovu doplní energii a vám usnadní život. Kromě nabíječek baterií se vám mohou hodit také měřiče napětí , díky kterým předejdete podvybití u baterií typu Li-ion a Li-pol. Pro šetrné nabíjení baterií s vyšším počtem článků (2S a více) se vám může hodit balanční adaptér, který snadno připojíte k balančnímu konektoru, kterým bývá každý větší bateriový pack vybaven.

Hledáte baterie Li-Fe pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už baterie Li-Fe v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentBaterie 26650, Baterie AA, Baterie AAA, Baterie 9V