*Digitální servo 3325 58g/0,05s/13kg BH Servo
Kód: BHS01Související produkty
Digitální servo Corona DS329HV 34g/0,09s/4,5kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS319HV 34g/0,05s/4,2kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7307MG 73g/0,04s/7,5kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo.
Potřebujete Digitální servo PDI-HV6214MG 62g/0,16s/14,6kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV servo.
Digitální HV servo BMS-127WV+ 11g/0,05s/4,8kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Detailní popis produktu
Digitální servo standardní velikosti. Celokovové provedení ozubení, kovová střední část pláště pro lepší odvod tepla. Kvalitní kuličková ložiska. Ke každému BH servu nabízíme náhradní kovové ozubení. Vzhledem k velmi dobré kvalitě a příznivé ceně si tato serva zajisté oblíbíte a nebudou chybět ve vašich RC modelech. Jsme výhradními distributory těchto serv pro celou EU, tudíž nabízíme i obchodní spolupráci.

Specifikace
| Potenciometr: | Mechanický |
|---|---|
| Ozubení: | Celokovové |
| Ložisko: | 2BB (2x kuličkové) |
| Mrtvé pásmo: | 1 μs |
| Motor: | Coreless motor / Digitální |
| Dálkové ovládání -výchozí úhel: | 90° (1000 μs - 2000 μs) / max 120° |
| Rozsah napětí: | 4,8 V - 8,4 V |
| Provozní rychlost (4,8 V): | 0,08 '' / 60 ° |
| Provozní rychlost (6,0 V): | 0,06 '' / 60 ° |
| Provozní rychlost (8,4 V): | 0,05 '' / 60 ° |
| Tah (4,8 V): | 8 kg.cm |
| Tah (6,0 V): | 10 kg.cm |
| Tah (8,4 V): | 13 kg.cm |
| Neutrální pozice: | 1500 μs |
| Frekvenc.e signálu: | 330 Hz |
| Cyklus: | 20 ms |
| Výchozí směr: | CCW |
| Napětí PWM: | 3,3 V - 5,0 V |
| Klidový proud: | 10 mAh |
| Jmenovitý proud: | 1.0 A |
| Blokovací proud: | 2.5 A |
| Hmotnost: | 58 g |
| Rozměry: | 40,5 x 20 x 37,5 mm |
| Délka vodiče konektoru: | JR 260 mm |
| Ložiska: | 2BB |
| Počet zubů na hřídeli: | 25 T |

K dispozici náhradní ozubení i kovové servo páky 25T.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,01-0,05 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 11-20 (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | BH Servo |
Špičkové Digitální slim servo KM2108MDHV 21g/0,12s/7,9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální HV servo BMS-A12S 8g/0,09s/4,6kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální HV servo BMS-125WV+ 11g/0,09s/7,1kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Špičkové Digitální servo CLS0408W 16,7g/0,07s/4,5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV2070MG 200g/0,13s/73kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital maxi servo.
Digitální servo Corona DS559HV 65g/0,18s/20kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim HV servo CLS0911W 26g/0,11s/9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

