Střídavý regulátor otáček 120A Car ESC BH Power pro RC auta
Kód: ESCBH05Související produkty
Lodní regulátor otáček 5V/5A Flycolor 50A BEC (s reverzem)
Momentálně nedostupné
1 053 Kč
Detailní popis produktu
Střídavý regulátor otáček 35A Car ESC BH Power pro RC auta kombatibilní s bezsenzorovými střídavými motory.





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory otáček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.112 kg |
| ? Měřítko: | 1/8 |
| ? Počet článků (S): | 6S (22.2V) |
| Použití: | Auta |
| ? Proud (A): | 120A |
| Typ: | Car - střídavý |
| Značka: | BH Power |
1 632 Kč
–10 %
Regulátor otáček 120A Favourite Brave Wolf Car ESC
Skladem
(2 ks)
1 468 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
