Střídavý elektromotor MM1906A (ADH300S)-2400kv DW Hobby
Kód: WING03Související produkty
Opravdu výkonné střídavé combo MM1906A (ADH300S)-2400kv DW Hobby + 20A ESC, unašeč, 3,5mm konektory pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3536-8T 960KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1900kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AT 2814 900kv (3536) T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Rozměr 35x36mm.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2830-09T 1290KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1000kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2830 2200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3542 1400kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-6T 1350KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Detailní popis produktu

| Model: | MM1906 (ADH300S), 2314 |
| Otáčky: | 2400kv |
| Rozměry: | 23x14mm |
| Váha: | 21g |
| Max. proud: | 15A |
| Max. výkon: | 100W |
| Průměr hřídele: | 3mm |
| Délka hřídele: | 13,5mm |
| Doporučené napětí: | 2-3S lipo (7.4-11.1V) |
| Doporučená vrtule: | 6-7 inch |
| Vhodné pro: |
| Trainer (hornoplošník) do rozpětí 1200mm a váhy do 350g |
| Akrobat do rozpětí 1000mm a váhy do 250g |


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.021 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 28-20 a menší |
| ? Otáčky (kv): | 2400 |
| Použití: | Letadla |
| Typ: | Střídavý pohon |
| Značka: | DW Hobby |
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5065-7T 380KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2822 1200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 4250 600kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 1500kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-5T 1600KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC6362-4T 540KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-10T 390KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM480 650kv 3DT-Motor pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-9T 900KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
