*Střídavý elektromotor AT 2304 2300kv (F3P,3D,4D) T-Motor
Kód: ATT06Související produkty
Opravdu výkonný střídavý elektromotor MM1914 (ADH300L) -1100kv DW Hobby pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Střídavý elektromotor o velikosti 2327 (23x27mm).
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-7T 1160KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C5065 (4130) 435kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1500kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2822 (2204) 1200kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 4250 600kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1100kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3548 1100kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 6354 200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Detailní popis produktu

| Precizní CNC výroba |
| Japonská ložiska |
| Nejvyšší kvalita neodymových magnetů |
| Vysokoteplotní smaltovaný drát Military kvality |
| Vysoká teplotní odolnost |
| Ručně vynutý drát |
| Vysoká účinnost a stabilita |
| Vynikající technické zpracování |
| Vysoký výkon |
Specifikace:
| Otáčky (kv) | 2300KV |
| Max. proud(A)180S | 15A |
| Max. výkon(W)180S | 110W/2S |
| Vnitřní odpor | 88mΩ |
| Napětí (V) | 2-3S |
| Doporučený regulátor | 15-20A |
| Doporučená vrtule | 8040 |
| Váha motoru s kabeláží | 20g |
| Stator | Odolný 150°C |
| Ložiska | 684ZZ |
| Magnety | Odolné 150°C |
| Délka kabelu | 40mm |
| Stupeň izolace drátu | Odolný 220°C |

Hodnoty z testování motorů: zde

Jsme výhradním distributorem těchto motorů pro ČR a SR. Výrobce: 
Ukázka instalace komponentů a nastavení vysílače pro 3D a 4D verzi můžete shlédnout v následujícím videu:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 28-20 a menší |
| ? Otáčky (kv): | 2300 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AT serie |
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3542 (2820) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 1050kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC8072-11T 160KV? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC6362-6T 350KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3542-10T 560KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3530 (2808) 1100kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5065-5T 520KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte střídavý elektromotor AS 2304 2300kv (F3P,3D,4D) T-Motor? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme. Rozměr 28x18mm.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1000kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
