Střídavý elektromotor AM480 600kv 3D T-Motor
Kód: AM48ASouvisející produkty
Sáhněte po velmi kvalitním a spolehlivém regulátoru otáček AM66A T-motor (3-6S) pro (nejen) extrémní 3D létání. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Montážní kříž pro T-motor AM480. Skvělé ceny, expresní doručení. Navíc na BigHobby doprava zdarma od 2 500 Kč.
Montážní kříž pro T-motor AM480. Skvělé ceny, expresní doručení. Navíc na BigHobby doprava zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1350kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2822 1200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3536 (2814) 1300kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3536-8T 960KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3548 1100kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3530 (2808) 1400kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Série AM T-motor je nejvyšší řadou pro extrémní 3D létání. Řadí se do nejvyšší kvality pro závodní i rekreační létání.
T-Motor AM480 je výkonný motor pro 3D modely v kategorii 48-52".
| Precizní CNC výroba |
| Japonská ložiska |
| Nejvyšší kvalita neodymových magnetů |
| Vysokoteplotní smaltovaný drát Military kvality |
| Vysoká teplotní odolnost |
| Ručně vynutý drát |
| Vysoká účinnost a stabilita |
| Vynikající technické zpracování |
| Vysoký výkon |
Specifikace:
| Typ motoru: | AM480 |
| Otáčky: | 600kv |
| Váha vč. Kabelu: | 145g |
| Rozměry: | 49x70mm |
| Vnitřní odpor: | 35m/ohm |
| Průměr hřídele: | 6mm |
| Max. proud (180s) | 45A |
| Maximální výkon | 960W |
| Napětí: | 5-6S |
| Délka kabelu: | 90mm |
| Doporučený regulátor: | AM 66A |
| Max. tah (6S, 12x6) - 75% | 1988g |
| Max. tah (6S, 12x6) - 100% | 3197g |
| Max. tah (6S, 13x6.5) - 75% | 2391g |
| Max. tah (6S, 13x6.5) - 100% | 3897g |
| Dopor. váha pro 3D | do 2000g |
| Equivalent pro motory: | 3548-4250 |
| Počet pólů: | 28 |
| Vrtule: | 12x6, 13x6.5, 14x7 |











Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 35-48, 42-50 |
| ? Otáčky (kv): | 600 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AM serie |
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3548 900kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM480 650kv 3DT-Motor pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1100kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1900kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3542-7T 780KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC6362-7T 310KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C4250 (3520) 800kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1350kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3542 1000kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
