Přijímač pro DSM2 moduly - AR6100
Kód: P002Související produkty
Praktický magnetický snímač otáček Fly Sky FS-CPD01 se spotřebou jen 9 mA. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Máme pro vás 3 kanálový RC přijímač Fly Sky FS-A3 3CH pro GT2E. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Praktický snímač výšky Fly Sky FS-CAT01 s hmotností jen 5,3 g. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Praktický snímač napětí Fly Sky FS-CVT01 s hmotností jen 6 g. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Máme pro vás RC příjímač Corona 2.4Ghz kompatibilní s vysílačkami Futaba Fasst. Finančně dostupná alternativa dražších přijímačů.
Potřebujete více serv v jednom modelu? Pořiďte si kanálový i-BUS expander Fly Sky FS-CEV04, k který vám to usnadní. Zapojovat lze až 4 expandéry do série.
Máme pro vás přijímač Corona GR7SF 7CH - FUTABA S-FHSS 2.4GHz (7CH). Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Máme pro vás RC přijímač FS-GR3E (F) pro vysílače GT2, GT2B, GT3B, GT3C. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete telemetrický přijímač Fly Sky FS-iA10B 10CH 2.4GHz AFHDS2A pro FS i10 a TH9X (new)? Máme ho. Na Bighobby s dopravou zdarma od 2 500Kč.
Detailní popis produktu
Charakteristika
Se svými 3,5 gramy a rozměry 19mm x 30mm x 9mm je AR6100 ideální 2,4GHz přijímač pro použití v malých elektro modelech letadel a heli do velikosti 400. Pro vysílače s modulací Spektrum DSM2. Například Spektrum DX8, DX7, DX6i, DX5e, AIR Moduly, dále vysílače JR 2,4GHz DSM2.
Vlastnosti:
- Super lehký 3,5 gramu!
- DSM2 Technology
- 6 kanálový
- Rozměry - 19mm x 30mm x 9mm
- Krátká 29mm oboustranná anténa
| Použití | RC modely letadel |
|---|---|
| Pásmo | 2,4 GHz |
| Modulace | Spektrum DSM2 |
| Počet kanálů | 6 |
| Napájecí napětí | 3,5V - 9 V |
| Délka | 30 mm |
| Šířka | 19 mm |
| Výška | 9 mm |
| Délka antény | 2x 29mm |
| Hmotnost | 3,5g |
| Dosah | Plný |
| Telemetrie | Není |
| Stabilizace | Není |
| Výstup SRXL | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Přijímače, RC Přijímače DSM2 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.006 kg |
| Značka: | DSM2 |
Máme pro vás přijímač R4DM-SB 2.4G 6CH DMSS (4CH). Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Příjímač Corona 2.4Ghz.
Máme pro vás přijímač R8DM-SB 2.4G 8CH DMSS (8CH). Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Příjímač Corona 2.4Ghz.
Potřebujete 8mi knálový RC přijímač Corona CR8D 2.4Ghz kompatibilní s Futaba a JR Corona vysílači? Tady ho máte. Na BigHobby doprava zdarma od 2 500 Kč.
Praktický optický snímač otáček Fly Sky FS-CPD02 s hmotností jen 6.8 g. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Máme pro vás 6kanálový RC přijímač Rx Fly Sky iA6B (6Ch) určený pro hned několik řad vysílačů Fly Sky, např. FS i6. Kompatibilita v tabulce níže. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Máme pro vás 6kanálový přijímač Fly Sky FS-BS6 6CH pro GT5. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Máme pro vás přijímač R6SF 6CH Futaba S-FHSS/FHSS 2.4G. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Příjímač Corona 2.4Ghz.
Praktický snímač teploty Fly Sky FS-CTM01 s hmotností jen 4 g. Originál přímo od výrobce. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Máme pro vás RC přijímač Rx Fly Sky R6B (6Ch) určený pro vysílače Turnigy 9X V2 a Fly Sky TH9X V2 a T6. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
