RC Přijímače DSM2

Pro všechny náročné modeláře jsme připravili nabídku RC přijímačů, ze kterých si můžete vybrat takový, který vám dokonale sedne. Některé typy přijímačů jsou rovnou z výroby vybaveny telemetrickými čidly. Pokud tomu tak není, je možné u nás jednotlivá telemetrická čidla pořídit separátně. V naší nabídce najdete například snímače napětí, optické snímače otáček anebo třeba kanálový expander .

Přijímače pro DSM2 moduly jsou kompatibilní s RC vysílači s modulací Spektrum DSM2. Tedy například s vysílači Spektrum DX8, DX7, DX6i, DX5e, AIR Moduly, dále vysílači JR 2,4GHz DSM2.

 

2 položek celkem
Přijímač pro DSM2 moduly - AR6100
581 Kč / ks
Kód: P002
Přijímač pro DSM2 moduly - AR6100e
581 Kč / ks
Kód: P003

RC přijímače pro DSM2 moduly

Pro programování RC přijímače můžete použít rovnou RC vysílač . Díky tomu nastavíte krajní polohy serv, průběh plynu, ale i reverzaci serv a další. Pro sofistikovanější funkce, například změnu kódování přenosu můžete do některých typů RC vysílače vložit VF modul , který to umožní. Dejte si přitom ale pozor na kompatibilitu s přijímačem. Vždy je proto dobré kupovat sadu vysílač-přijímač najednou . Pokud byste měli jakékoliv potíže s kompatibilitou vaše přijímače a vysílače, kontaktujte nás . Váš problém vám pomůžeme vyřešit.

Pořízení kvalitního RC přijímače věnujte dostatek pozornosti. Obvykle na něm závisí bezpečnost vašeho modelu. Je pravděpodobné, že si přijímač pořizujete na delší dobu a strávíte s ním několik desítek či stovek letových hodin. Proto by vám měl vyhovovat nejen po technické stránce, ale také by měl pružně reagovat na pokyny z vysílače a mít více kanálů pro možné ovládání většího množství RC serv .