Li-pol baterie 1500mAh 1S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech (bez PCB ochrany)
Kód: B118Související produkty
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 50C (100C) HC (A) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing. Pevný obal - Car Racing.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 35C (70C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 860 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1300 mAh 3S 25C (50C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Baterie NANO Tech jsou vynikající kvality, využívající moderní NANO technologie s vynikajícími vybíjecími proudy. Vyznačují se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti proudových odběrů většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car).

Lipo baterie 1S jsou vhodné do široké škály RC vrtulníčků, autíček a dalších RC modelů.
Naše ceny NANO Tech baterií jsou mnohem příznivější, než známe NANO Tech Turnigy.
Jsme výhradním Distributorem těchto baterií pro český a slovenský trh.
Technické parametry:
| Kapacita: | 1 500mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 67.4x33.2x8.7mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 37g |
| Stálý proud : | 25C |
| Max. proud : | 50C |
| Vybíjecí konektor - JST 2 PIN |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.037 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 25C |
| Značka: | Bighobby-Nano Tech |
| Model: | NANO Tech |
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 3S 25C (50C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 5S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 2S 25C (50C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 2S 35C (70C) HC (A) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Rozměry: 64,5x30x13,5mm
Váha: 56g, T-Dean 
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 210mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

