Li-pol baterie 7600 mAh 2S 75C (150C) HC (A) BH Power
Kód: B219G4Související produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Kompaktní snadno přenosná nabíječka s balancerem. Vhodná pro NiCd, NiMh, LiPol, Li-ion, LiFe, ale i Pb články. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 3S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 3500mAh 2S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 4S 25C (50C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 175mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Detailní popis produktu
Nové Li-po baterie BH Power jsou vynikající kvality, využívající moderní technologie s vynikajícími vybíjecími proudy, váhy i rozměrů - vyznačuje se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Dle výrobce se dají nabíjet až 5C, ale doporučujeme pro životnost těchto baterií používat standardní 1-3C. Poznejte opravdovou kvalitu těchto Li-po baterií.
Technické parametry:
| Model: | BH 7600-75-2S |
|---|---|
| Kapacita: | 7 600mAh |
| Napětí (V): | 7.4V |
| Rozměry (mm): | 25.0*46.0*138mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 345g |
| Stálý proud : | 75C (570 A) |
| Max. proud : | 150C (1140 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.345 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 5100-8000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V) |
| Použití: | Auta |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 75C |
| Značka: | BH Power |
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 1300mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 25C (50C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1500 mAh 2S 25C (50C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5000 mAh 2S 100C (200C) HC (short HC), 1.6-1.7 mΩ BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Závodní lipol baterie - krátká.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1650 mAh 3S 35C (70C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
