Li-pol baterie 1500 mAh 3S 60C (120C) Power X6
Kód: B304CSouvisející produkty
Novinka
1 227 Kč
–20 %
Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) HC (B) BH Hard
Skladem
(19 ks)
979 Kč
Detailní popis produktu
NOVÁ SÉRIE POWER X6 je nástupcem stávající série Power X5
Power X6 je nová, tvrdší a výkonnější lipo baterie.
Li-po baterie Power X6 jsou velmi dobré kvality, využívající moderní technologie s vysokými vybíjecími proudy, váhy i rozměrů - vyznačuje se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Tyto baterie svojí kvalitou předčí již známé Turnigy, či Zippy lipo baterie. Vzhledem ke své kvalitě v závislosti na ceně se tato baterie dostává do popředí RC uživatelů.

Technické parametry:
| Model: | Power X6 1500-60-3S |
|---|---|
| Kapacita: | 1 500mAh |
| Napětí (V): | 11.1V |
| Rozměry (mm): | 69*35.2*26.8mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 132g |
| Stálý proud : | 60C (90 A) |
| Max. proud : | 120C (180 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.132 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 60C |
| Značka: | Power X6 |
Novinka
1 227 Kč
–20 %
Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) HC (A) BH Hard
Skladem
(20 ks)
979 Kč
631 Kč
–15 %
Li-pol baterie 1500 mah 3S 120C (240C) BH Power
Momentálně nedostupné
531 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
