Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) Power X6
Kód: B218B5Související produkty
Li-pol baterie DRONE LIPO 1500mAh 1S 35C (70C) (bez PCB ochrany)
Momentálně nedostupné
336 Kč
Detailní popis produktu
NOVÁ SÉRIE POWER X6 je nástupcem stávající série Power X5.
Power X6 je nová, tvrdší a výkonnější lipo baterie.
Li-po baterie Power X6 jsou velmi dobré kvality, využívající moderní technologie s vysokými vybíjecími proudy, váhy i rozměrů - vyznačuje se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Tyto baterie svojí kvalitou předčí již známé Turnigy, či Zippy lipo baterie. Vzhledem ke své kvalitě v závislosti na ceně se tato baterie dostává do popředí RC uživatelů.

Technické parametry:
| Model: | Power X6 5200-35-2S |
|---|---|
| Kapacita: | 5 200mAh |
| Napětí (V): | 7.4V |
| Rozměry (mm): | 18.4*43.5*130.7mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 226g |
| Stálý proud : | 35C (182 A) |
| Max. proud : | 70C (364 A) |
| Vybíjecí konektor - T- konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.226 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 5100-8000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | Power X6 |
724 Kč
–14 %
Li-pol baterie 2250 mAh 3S 60C (120C) Power X6
Momentálně nedostupné
616 Kč
1 230 Kč
–15 %
Li-pol baterie 3300 mAh 4S 35C (70C) BH Power
Momentálně nedostupné
1 045 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
