Li-pol baterie 8000 mAh 4S 100C (200C) HC (pevný obal) BH Power
Kód: B416A3Související produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 350 mAh 3S 60C (120C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 6S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Detailní popis produktu
Nové Li-po baterie BH Power hard case jsou vynikající kvality, využívající moderní technologie s vynikajícími vybíjecími proudy, váhy i rozměrů - vyznačuje se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Dle výrobce se dají nabíjet až 5C, ale doporučujeme pro životnost těchto baterií používat standardní 1-3C. Poznejte opravdovou kvalitu těchto Li-po baterií.
Technické parametry:
| Model: | BH 8000-100-4S (pevný obal) |
|---|---|
| Kapacita: | 8 000mAh |
| Napětí (V): | 14.8V |
| Rozměry (mm): | 48*46*138mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 590g |
| Stálý proud : | 100C (800 A) |
| Max. proud : | 200C (1600 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 5100-8000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 4S (14.8V) |
| Použití: | Auta |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 100C |
| Značka: | BH Power |
| Položka byla vyprodána… | |
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 600mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 60C (120C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Vhodná pro FPV
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 6200 mAh 6S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 1300mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 25C (50C) BH Power. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
