Li-pol baterie 3300 mAh 5S 35C (70C) Power X6
Kód: B500CSouvisející produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 600mAh 2S 20C (30C) Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 700mAh 2S 20C (30C) Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1500mAh 3S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
NOVÁ SÉRIE POWER X6 je nástupcem stávající série Power X5
Power X6 je nová, tvrdší a výkonnější lipo baterie.
Li-po baterie Power X6 jsou velmi dobré kvality, využívající moderní technologie s vysokými vybíjecími proudy, váhy i rozměrů - vyznačuje se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Tyto baterie svojí kvalitou předčí již známé Turnigy, či Zippy lipo baterie. Vzhledem ke své kvalitě v závislosti na ceně se tato baterie dostává do popředí RC uživatelů.

Technické parametry:
| Model: | Power X6 3300-35-5S |
|---|---|
| Kapacita: | 3 300mAh |
| Napětí (V): | 18.5V |
| Rozměry (mm): | 28.3*43.5*134mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 358g |
| Stálý proud : | 35C (115.5 A) |
| Max. proud : | 70C (231 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.358 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 3100-4000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 5S (18.5V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | Power X6 |
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200mAh 2S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? U nás je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 45C (90C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1650 mAh 3S 35C (70C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200mAh 6S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 350 mAh 3S 60C (120C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1100mAh 2S 25C (50C) - XT60 Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 380 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
