*Digitální vodotěsné servo DW25LV 80g/0,11s/25kg Power HD
Kód: SHDP45Související produkty
Digitální servo LF20MG 60g/0,16s/20kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo BLS-7014MG 70g/0,1s/14kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - střídavý motor.
Analogové servo BMS-622MG 51g/0,13s/10,6kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Špičkové Digitální servo KM5515MD 55,6g/0,15s/16,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo PS-4806HB 48g/0,12s/6,3kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Detailní popis produktu
elmi kvalitní značková DIGITÁLNÍ serva POWER HD určená pro profi použití, vyznačující se především velmi dobrou kvalitou zpracování. Silná, rychlá serva s vysokou přesností a velmi jemným krokováním jsou předurčena do vašich RC modelů letadel, heli, aut a lodí. Velmi dobrá kvalita a pouze u nás i nejlepší cena.
Specifikace
| Typ: | CNC celo-kovové servo (top kvalita) |
|---|---|
| Tah(4.8V): | 21 kg-cm |
| Tah(6.0V): | 25 kg-cm |
| Rychlost (4.8V): | 0.13 sec |
| Rychlost (6.0V): | 0.11 sec |
| Provozní napětí: | 4.8 ~ 6.0 DC Voltů |
| Hmotnost: | 80 g |
| Typ ložis.ka: | kuličková ložis.ka 2x |
| Typ motoru: | Coreless Motor |
| Ozubení: | kovové - Titan , Ocel |
| Provozní teplota: | -20 ~ 60 C° |
| Rozměry: | 40.0 x 20.0 x 38.8 mm |
VODOTĚSNÉ SERVO
CNC- kovové servo páky 25T


K dispozici také náhradní ozubení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 21-30 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | Power HD |
Kvalitní Digitální servo PDI-7222MG 72g/0,12s/22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální servo MG946R 50g/0,17s/13kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS558MG 58g/0,2s/10kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Potřebujete Digitální servo PDI-6209MG 62g/0,13s/9,35kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Potřebujete Digitální servo CLS6308MG 63g/0,047s/7,68kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV servo.
Analogové servo 1201MG 56g/0,14s/13,4kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-5513MG 55g/0,16s/13,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
