Servo pro S-bus Futaba přijímače SB3019 32g/0,06s/4kg Corona
Kód: SBUS06Související produkty
Potřebujete Digitální servo PDI-6113MG 61g/0,10s/14kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Analogové servo 6001HB 43g/0,14s/6,7kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo 8305TG 57g/0,06s/5,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo BLS-6007MG 60g/0,065s/5,1kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - střídavý motor.
Digitální servo PDI-5521MG 55g/0,16s/20,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo KM5521MD 57,5g/0,14s/21,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Potřebujete Digitální servo PDI-6221MG 62g/0,16s/20kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Analogové servo BMS-621 43g/0,1s/7,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Špičkové Analogové servo KM5520MA 55,6g/0,17s/20,3kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Detailní popis produktu
Specifikace
| Typ serva | SB3019 |
| Rozměry | 32.5x17x34.5mm(1.28"x0.67"x1.36") |
| Váha | 32g |
| Napětí | 4.8V / 6.0V |
| Proud | 300mA / 400mA |
| Rychlost | 0.07sec.60º/ 0.06sec.60º |
| Tah | 3.2kg.cm / 4kg.cm |
| Mrtvé pásmo | ≤3uSec |
| Potenciometr | 5 slider/Indirect Drive |
| Ložiska | MR106 |
| Ozubení | Kovové |
| Délka kabelu | 300mm |
| Pracovní teplota | -20 ℃ to +60℃ |
| Kompatibility | Futaba S-Bus přijímač |


Podrobné informace o S-BUS servu se dočtete v CZ návodu, který najdete ve složce Související soubory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | Corona |
Digitální nízké servo PDI-4410MG 44g/0,09s/9,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Analogové servo KM5520MA 55,6g/0,17s/20,3kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo Corona DS339MG 32g/0,13s/5kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální robotické nízké servo 865-LV360 50g/108ot BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo PDI-5515MG 55g/0,16s/15,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Analogové servo 1501MG 63g/0,14s/17kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo KM5514MD 57,5g/0,09s/13,2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Potřebujete Digitální servo CLS6308MG 63g/0,047s/7,68kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV servo.
Špičkové Digitální servo KM7013MD 72,5g/0,1s/13,85kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
