Digitální servo PDI-HV2060MG 200g/0,13s/62kg JX Servo
Kód: AJX123Související produkty
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7025MG 70g/0,12s/25,3kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Digitální vodotěsné servo LW25MG 72g/0,14s/25kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS6336HV 63g/0,11s/36kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6528 65g/0,12s/28kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Digitální gyroskopické servo PDI-HV2546MG 26g/0,1s/6,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.
Specifikace
| Mrtvý tah: | 4 micro/sec |
|---|---|
| Control System: |
+Pulse Width Control |
| Pracovní frekv.ence: | 1520 micro/s/300hz |
| Motor: | Core motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC 6~8.4 V (max. 2S lip.o) |
| Rychlost (6V): | 0.15 sec/60° |
| Rychlost (7,4V): | 0.13 sec/60° |
| Tah (6V): | 48 kg.cm |
| Tah (7,4V): | 62 kg.cm |
| Rozměry: | 65.8 x 30.2 x 57.4 mm |
| Váha: | 200 g |
| Délka kabelu: | JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové ozubení |
| Ložisk.a: | 2BB |
CNC hliníkový servo obal ve střední části serva





Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Maxi, HV servo |
| Váha (g): | 100 a více (g) |
| Značka: | JX Servo |
Kvalitní Digitální servo PDI-HV2070MG 200g/0,13s/73kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital maxi servo.
Digitální servo Corona DS339HV 34g/0,13s/5,1kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo BMS-A10V 7g/0,07s/3,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo
Digitální vodotěsné servo CLS5830HV 58g/0,09s/30kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital vodotěsné servo.
Digitální servo Corona DS559HV 65g/0,18s/20kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo LF13MG 60g/0,12s/13kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální gyroskopické servo PDI-HV2545MG 26g/0,04s/4,52kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6534HV 65g/0,11s/34kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Digitální servo Corona DS329HV 34g/0,09s/4,5kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
