Digitální servo PDI-2504MG 25g/0,10s/4,6kg JX Servo
Kód: AJX022Související produkty
Servokonektor JR (samice) je praktický díl pro zakončení kabeláže a propojení serva či RC elektroniky. Provedení samice se hodí pro opravy, výměnu poškozené koncovky nebo výrobu vlastních kabelů podle potřeby. Pomáhá udržet zapojení přehledné a kompaktní i v menším prostoru modelu.
Digitální servo PDI-HV2613MG - vodotěsné 26g/0,11s/13kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo KM1703MD 19,5g/0,1s/4,1kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální servo 3688MG 29g/0,06s/3kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo GDD2190 21g/0,11s/9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo PDI-2535MG 26g/0,06s/3,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo PDI-1181MG 16g/0,11s/3,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Technické parametry:
| Mini servo: | Digitální PDI-2504MG |
|---|---|
| Mrtvé pásmo: | 1 micro/sec |
| Control System: |
+Pulse Width Control |
| Pracovní frekvence: | 1520micro/s / 300hz |
| Motor: | coreless |
| Napětí: | DC4.8~6.0V |
| Rychlost (4.8V): |
0.12 sec/60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.10 sec/60° |
| Tah (4.8V): |
3,4kg.cm |
| Tah (6.0V): |
4.6kg.cm |
| Rozměry: | 36x15x32.4mm |
| Hmotnost: | 25g |
| Délka kabelu: |
JR 180 mm |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.: | 2BB - 2x kuličková |
| Voděodolné servo |




Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Mini |
| Váha (g): | 16-30 (g) |
| Značka: | JX Servo |
Špičkové Digitální servo DCS2107 21g/0,15s/7,12kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Analogové servo PS-1171MG 17,5g/0,11s/3,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Analogové servo 1250MG 25g/0,12s/3,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo GDC2990 29g/0,12s/9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo CLS-HV2721MG - vodotěsné 30g/0,08s/22kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo GDD1780 17g/0,08s/8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo Corona DS238MG 22g/0,14s/4,6kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-2506MG 26g/0,09s/6,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
