Analogové servo CS238MG 22g/0,14s/4,6kg Corona
Kód: S004A4ASouvisející produkty
Špičkové Digitální servo GDD2477 24g/0,14s/7,7kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo PDI-HV2613MG - vodotěsné 26g/0,11s/13kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo DCS2107 21g/0,15s/7,12kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální servo
Analogové servo PS-1171MG 17,5g/0,11s/3,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Analogové servo 1250MG 25g/0,12s/3,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Ideální pro amatérské i profesionální modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo PS-2503HB 25g/0,10s/3,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Špičkové Digitální servo GDD2190 21g/0,11s/9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Detailní popis produktu
Přesné, rychlé servo s kovovými převody.
Technické parametry:
| Model: | CS-238MG |
|---|---|
| Provozní napětí: |
4.8V / 6.0V |
| Provozní proud: | 300 mA / 400 mA |
| Provozní rychlost: | 0.15sec.60° / 0.14sec.60° |
| Točivý moment: | 4.0kg.cm / 4.6kg.cm |
| Rozměry: | 29 x 13 x 30,0 mm |
| Hmotnost: | 22 g (včetně drátu a konektoru) |
| Kuličkové ložisk.o: |
MR106 |
| Konektor vodič: |
215 mm |
| Rozsah provozní teploty: | -20 ° C + 60 ° C |
| SOučástí balení: |
servopáky |


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Mini |
| Váha (g): | 16-30 (g) |
| Značka: | Corona |
Digitální servo PDI-2504MG 25g/0,10s/4,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo KM1703D 16,4g/0,1s/4,1kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální servo BMS-391HT 22,5g/0,10s/9,7kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální vodotěsné servo TR-5, 35g/0,06s/8,8kg Power HD se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Celokovové, CNC, digitální, vodotěsné servo pro RC auta 1/16.
Digitální servo
Analogové servo 1160A 16g/0,12s/3kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo GDD1780 17g/0,08s/8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo PDI-1181MG 16g/0,11s/3,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo PDI-2535MG 26g/0,06s/3,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
