Digitální servo BMS-391HT 22,5g/0,10s/9,7kg Blue Bird servo
Kód: BMS09Související produkty
Servokabel FUT kroucený 0,15mm (1 metr)
Servo arm 25T
Špičkové Digitální servo GDD2477 24g/0,14s/7,7kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Špičkové Digitální servo GDD1780 17g/0,08s/8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo PS-1181HB 17,5g/0,11s/3,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Špičkové Digitální servo GDC2990 29g/0,12s/9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Professional Digital servo
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.

Technické parametry:
| Použití pro: | Letadla / Helicopter / 1/12, 1/18 Car |
|---|---|
| Frekv./ system |
Digitální / 333 Hz / Neutral:1500us or 1520us |
| Mrtvé pásmo: | 0.001ms (1us) |
| Motor: | coreless |
| Zubů na hřídeli: | 25 |
| Provozní napětí: | 4.5V ~ 8.5V |
| Proud naprázdno: | |
| Rychlost (4.8V): |
0.19 sec / 60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.13 sec / 60° |
| Rychlost (7.4V): | 0.11 sec / 60° |
| Rychlost (8.4V): | 0.10 sec / 60° |
| Tah (4.8V): |
5.2 kg-cm |
| Tah (6.0V): |
6.9 kg-cm |
| Tah (7.4V): | 8.6 kg-cm |
| Tah (8.4V): | 9.7 kg-cm |
| Rozměry: | 29 x 13 x 30 mm / 1.14 x 0.51 x 1.18 in |
| Hmotnost: | 22.5 ± 1 grams / 0.79 oz |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.: | Dual - kuličková |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.023 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg), 6-10 (kg) |
| Typ serva: | Mini |
| Váha (g): | 16-30 (g) |
| Značka: | Blue Bird servo |
Digitální servo PDI-HV2305HB - vodotěsné 25g/0,11s/7,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo Corona DT236MG 27g/0,14g/5,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-2506MG 26g/0,09s/6,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo 3688MG 29g/0,06s/3kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo PS-1171MG 17,5g/0,11s/3,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Analogové servo CS238MG 22g/0,14s/4,6kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo KM1703MD 19,5g/0,1s/4,1kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální servo PDI-2535MG 26g/0,06s/3,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo 1810MG 15,8g/0,12s/3,9kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
