*Digitální robotické servo 5525-360 56g/0,14s/25kg/1x360° BH Servo
Kód: BHS28ASouvisející produkty
Servokabel JR plochý 0,15mm (1 metr)
Špičkové Digitální servo pro navijáky W-6114D-2 61g/0,6s/14,5kg JX Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital sail winch servo.
Digitální robotické servo 466-LV270 57g/0,14s/35kg/270° BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Rychlé digitální servo SPT5410HV-180 s tahem až 10 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, letadla a další modely s důrazem na rychlost a přesnost.
Detailní popis produktu
Digitální servo standardní velikosti. Celokovové provedení ozubení, kovová střední část pláště pro lepší odvod tepla. Kvalitní kuličková ložiska. Ke každému BH servu nabízíme náhradní kovové ozubení. Vzhledem k velmi dobré kvalitě a příznivé ceně si tato serva zajisté oblíbíte a nebudou chybět ve vašich RC modelech. Jsme výhradními distributory těchto serv pro celou EU, tudíž nabízíme i obchodní spolupráci.
Úvodní foto je pouze ilustrační.

Specifikace
| Potenciometr: | Mechanický |
|---|---|
| Ozubení: | Celokovové |
| Mrtvé pásmo: | 5 μs |
| Motor: | Coreless motor / Digitální |
| Dálkové ovládání -výchozí úhel: | (1000 μs-2000 μs) |
| Dálkové ovládání - maximální úhel: | 360° (500 μs - 2500 μs) |
| Rozsah napětí: | 4,8 V - 7,4 V |
| Provozní rychlost (4,8 V): | 0,18 '' / 60 ° |
| Provozní rychlost (7,4 V): | 0,14'' / 60° |
| Tah (4,8 V): | 20 kg.cm |
| Tah (7,4 V): | 25 kg.cm |
| Hmotnost: | 56 g |
| Rozměry: | 40,5 x 20 x 43 mm |
| Délka vodiče konektoru: | JR 260 mm |
| Ložisko: | 2BB (2x kuličkové) |
| Počet zubů na hřídeli: | 25 |

K dispozici náhradní ozubení i kovové servo páky 25T.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotická serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.056 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 21-30 (kg) |
| Typ serva: | Standard, Robot |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | BH Servo |
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7132MG 71g/0,07s/32kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo. Robot servo.
Digitální servo 1050-LV200 57g/0,18s/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo RD-5622MG 56g/22kg/0,18s/300° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Robot servo.
Digitální servo 750-LV360 57g/55ot/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální robotické servo 3388 58g/86ot/32kg/360° BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální vodotěsné servo 135-270M 67g/0,08s/35kg BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické, vodotěsné servo.
Špičkové Digitální robotické nízké servo 865-LV300 50g/0,09s/12kg BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické, nízké servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
