Analogové servo CS939MG 12,5g/0,13s/2,7kg Corona
Kód: S004A3ASouvisející produkty
Analogové servo 1370A 3,7g/0,1s/0,6kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo GDD0920 9g/0,1s/2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo BMS-375DD 9,6g/0,11s/1,6kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo CLS0309WH 8,6g/0,06s/3,5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo Corona DS919MG 12,5g/0,06s/1,7kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo CS929MG 12,5g/0,11s/2,2kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-1109HB 9,5g/0,07s/1,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Přesné, rychlé servo s kovovými převody.
Technické parametry:
| Rozměry: | 22.5x11.5x24.6 mm |
|---|---|
| Napětí: |
4.8V / 6V |
| Odběr: | 200 mA / 240 mA |
| Mrtvé pásmo: | <3 micro sec |
| Hmotnost: | 12.5g |
| Rychlost: |
0.14 sec/60, 0.13 sec/60 |
| Tah: | 2.5 kg-cm / 2.7 kg-cm |
| Pracovní teplota: |
-20°C ~ 60°C |
| Součástí balení: |
servo páky |
| Ozubení: | MR85 |
| Kabel: | 215 mm |


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Micro serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Corona |
Digitální servo Corona DS918MP 9g/0,06s/1,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo GDD1338 13g/0,09s/3,8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo 1900MG 14g/0,08s/1,6kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Micro servo SG90 9g/0,09s/1,6kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo PS-1109MG 10g/0,1s/2,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Analogové servo CS928BB 9g/0,13s/2kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Analogové Servo MG90S 13,5g/0,09s/2,8kg/ se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
