Analogové slim servo CS919MG 12,5g/0,06s/1,7kg Corona
Kód: S004A1A4Související produkty
Analogové servo CS929MG 12,5g/0,11s/2,2kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Analogové Servo MG90S 13,5g/0,09s/2,8kg/ Tower Pro se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Professional Analog servo
Analogové servo 1440A 4,4g/0,1s/0,8kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo 1900MG 14g/0,08s/1,6kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo CS918MP 9g/0,06s/1,8kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS928BB 9g/0,13s/2kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo JX Servo PDI-1151MG 15g/0,1s/3,6kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Vodotěsné - náhrada za Traxxas 2065
Analogové servo CS939MG 12,5g/0,13s/2,7kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Přesné, rychlé servo s kovovými převody.
Technické parametry:
| Rozměry: | 22.5x11.5x24.6 mm |
|---|---|
| Napětí: |
4.8V / 6V |
| Odběr: | 200 mA / 240 mA |
| Mrtvé pásmo: | <5 micro sec |
| Hmotnost: | 12.5g |
| Rychlost: |
0.07 sec/60(4.8V), 0.06 sec/60(6V) |
| Tah: | 1.5 kg-cm / 1.7 kg-cm |
| Pracovní teplota: |
-20°C ~ 60°C |
| Součástí balení: |
servo páky |
| Ozubení: | MR85 |
| Kabel: | 215 mm |
a.png)

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Micro serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Corona |
Digitální servo PDI-922MG 12g/0,08s/2kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Analogové servo 1900A 9g/0,1s/1,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS929MG 12,5g/0,11s/2,2kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo CS928BB 9g/0,13s/2kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Ideální pro amatérské i profesionální modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo CLS0309WH 8,6g/0,06s/3,5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo 1370A 3,7g/0,1s/0,6kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
