Digitální servo PDI-922MG 12g/0,08s/2kg JX Servo
Kód: AJX010Související produkty
Servokabel FUT kroucený 0,15mm (1 metr)
Servokonektor JR (samice) je praktický díl pro zakončení kabeláže a propojení serva či RC elektroniky. Provedení samice se hodí pro opravy, výměnu poškozené koncovky nebo výrobu vlastních kabelů podle potřeby. Pomáhá udržet zapojení přehledné a kompaktní i v menším prostoru modelu.
Analogové servo 1900A 9g/0,1s/1,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo 1440A 4,4g/0,1s/0,8kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové slim servo CS919MG 12,5g/0,06s/1,7kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo BMS-101HV 4,4g/0,06s/1,1kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Digital servo.
Digitální servo PDI-1109MG 10g/0,1s/2,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Technické parametry:
| Micro servo: | digitální PDI-922MG |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Kontrolní systém: | +Pulse Width Control |
| Pracovní frekv.: | 1520 micro/s / 330 Hz |
| Motor: | core motor vysoké kvality |
| Napětí : | DC 4.8 - 6 V |
| Rychlost (4.8 V) : | 0.1 sec/ 60° |
| Rychlost (6 V) : | 0.08 sec/ 60° |
| Tah (4.8 V): | 1.8 kg.cm |
| Tah (6.0 V): | 2.0 kg.cm |
| Rozměry: | 23.2x12.0x30mm |
| Hmotnost: | 12 g |
| Délka kabelu: | JR 220 mm |
| Ozubení: | kovové |



Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Micro serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.012 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | JX Servo |
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo GDC0414 4g/0,07s/1,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo CS928BB 9g/0,13s/2kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo CS929MG 12,5g/0,11s/2,2kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-D56MG 5,6g/0,1s/0,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo
Micro servo BH900 (HXT900) 9g/0,09s/1,7kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Analogové Servo MG90S 13,5g/0,09s/2,8kg/ se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Analogové servo CS939MG 12,5g/0,13s/2,7kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo BMS-375DD 9,6g/0,11s/1,6kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
