Analogové servo PS-1109HB 9,5g/0,07s/1,9kg JX Servo
Kód: AJX004Související produkty
Servo arm 20T
Analogové servo 1370A 3,7g/0,1s/0,6kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo 1900MG 14g/0,08s/1,6kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-1109HB 9,5g/0,07s/1,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Technické parametry:
| Micro servo: | Analog PS-1109HB |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Kontrolní systém: | +Pulse Width Control |
| Pracovní frekv.: | 1520 micro/s / 300 Hz |
| Motor: | core motor vysoké kvality |
| Napětí : | DC 4.8 - 6 V |
| Rychlost (4.8 V) : | 0.09 sec/ 60° |
| Rychlost (6 V) : | 0.07 sec/ 60° |
| Tah (4.8 V): | 1.7kg.cm |
| Tah (6 V): | 1.9kg.cm |
| Rozměry: | 22.7x12.2x29.2mm |
| Hmotnost: | 9.45 g |
| Délka kabelu: | JR 180 mm |
| Ozubení: | tvrzený plast |




Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Micro serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Ozubení: | Plastové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | JX Servo |
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo CS918MP 9g/0,06s/1,8kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS939MG 12,5g/0,13s/2,7kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo 1900A 9g/0,1s/1,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo KM0940MD 13,8g/0,12s/5,0kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo 1440A 4,4g/0,1s/0,8kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-1109MG 10g/0,1s/2,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo GDD1338 13g/0,09s/3,8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Špičkové Digitální servo GDC0414 4g/0,07s/1,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
