Analogové servo 1800A 8g/0,08s/1,4kg Power HD
Kód: SHDP07Související produkty
Servokonektor JR (samice) je praktický díl pro zakončení kabeláže a propojení serva či RC elektroniky. Provedení samice se hodí pro opravy, výměnu poškozené koncovky nebo výrobu vlastních kabelů podle potřeby. Pomáhá udržet zapojení přehledné a kompaktní i v menším prostoru modelu.
Špičkové Profesionální Servo Tester Kingmax Servo TS-2 se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Micro servo SG Servo (GH-S37D) 3,7g/0,12s/0,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo GDC0414 4g/0,07s/1,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo 1440A 4,4g/0,1s/0,8kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo GDD0920 9g/0,1s/2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Detailní popis produktu
Velmi kvalitní značková serva POWER HD určená pro profi použití, vyznačující se především velmi dobrou kvalitou zpracování.
Silná, rychlá serva s vysokou přesností a velmi jemným krokováním jsou předurčena do vašich RC modelů letadel, heli, aut a lodí.
Velmi dobrá kvalita a pouze u nás i nejlepší cena.
Technické parametry:
| Tah(4.8V): | 1.1 kg-cm |
|---|---|
| Tah(6.0V): |
1.4 kg-cm |
| Rychlost: | 0.10 sec (4.8V) - 0.08 sec (6.0V) |
| Napětí: | 4.8 ~ 6.0 DC V |
| Hmotnost: | 8g |
| Typ ložisk.: |
bez ložisk. |
| Typ motoru: | Coreless (bezjádrový) |
| Ozubení: | plastové |
| Rozměry: | 20.8 x 11.6 x 26.5 mm |
| Pracovní teplota: | -20 ℃ to +60℃ |
Data sheet k tomuto servu najdete ve složce Související soubory.
K dispozici také náhradní ozubení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Micro serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| Ozubení: | Plastové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Power HD |
Digitální servo BMS-375DD 9,6g/0,11s/1,6kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Micro servo SG90 9g/0,09s/1,6kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo PS-1109MG 10g/0,1s/2,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Analogové servo CS918MP 9g/0,06s/1,8kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Micro servo BH900 9g/0,09s/1,7kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS929MG 12,5g/0,11s/2,2kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Micro servo SG (GH-S43D) Servo 4,3g/0,11s/0,9kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Analogové servo KM-03A 3g/0,1s/0,5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
