Digitální servo GDD1338 13g/0,09s/3,8kg Kingmax
Kód: SKM04ASouvisející produkty
Špičkové Profesionální Servo Tester Kingmax Servo TS-2 se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Servokonektor JR (samice) je praktický díl pro zakončení kabeláže a propojení serva či RC elektroniky. Provedení samice se hodí pro opravy, výměnu poškozené koncovky nebo výrobu vlastních kabelů podle potřeby. Pomáhá udržet zapojení přehledné a kompaktní i v menším prostoru modelu.
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální HV servo BMS-A10H 7g/0,07s/3,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Špičkové Analogové servo KM-03A 3g/0,1s/0,5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo PS-1109MG 10g/0,1s/2,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Digitální servo PDI-1109MG 10g/0,1s/2,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo GDC0414 4g/0,07s/1,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Detailní popis produktu
Vysoký výkon, mikro digitální servo.
Přesné kovové ozubení.
Kvalitní DC motor.

Technické parametry:
| Mrtvé pásmo: | výchozí 3 us |
|---|---|
| Pracovní frekv.: |
1520μs / 330hz |
| Provozní teplota: | -10℃~55℃ |
| Rychlost (5.0V): | 0,11 s/60 stupňů |
| Rychlost (6.0 V) | 0,09 s/60 stupňů |
| Napětí: | DC 5-6 V |
| Max. tah (5.0V): | 3,8 kg. cm (52,78 oz/in) |
| Maximální pracovní točivý moment (5,0 V) | 2,1 kg. cm (29,16 oz/in) |
| Jmenovitý točivý moment (5,0 V) | 1,5 kg. cm (20,83 oz/in) |
| Jmenovitý točivý moment (6,0 V) | 1,7 kg. cm (23,61 oz/in) |
| Rozměry: | 23*12*23.4mm/0.89X0.46X0.91in |
| Hmotnost: | 13g (0,45oz) |
| Délka kabelu konektoru: | JR190 mm (7,41 palce) |


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Micro serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Kingmax |
| Položka byla vyprodána… | |
Digitální servo Corona DS928BB 9g/0,13s/2kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS939MG 12,5g/0,13s/2,7kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Professional Analog servo
Špičkové Digitální servo GDD0920 9g/0,1s/2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo PS-1109HB 9,5g/0,07s/1,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo
Digitální servo PDI-922MG 12g/0,08s/2kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo CLS0309WH 8,6g/0,06s/3,5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo PDI-933MG 12g/0,1s/3,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
