Střídavý elektromotor AS 2820 1050kv (3542) T-Motor
Kód: AST21Související produkty
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor 3500kv Leopard pro helikoptéry? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3542 (2820) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC500 1450kv Leopard pro helikoptéry? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1200kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3542 1400kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3536 (2814) 1500kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 4260 600kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 910kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 1050kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Detailní popis produktu

| Velmi lehký výkonný motor s vysokým výkonem. |
| Určeno pro širokou škálu RC modelů letadel. |
| Velmi dobrá ložiska, zajišťující plynulý chod. |
| Precizní neodymové magnety lepené s vysokou přesností. |
Specifikace:
| Otáčky (kv) | 1050KV |
| Max. proud(A)180S | 67A |
| Max. výkon(W)180S | 963W/4S |
| Vnitřní odpor | 23mΩ |
| Napětí (V) | 3-4S |
| Doporučený regulátor | 60-80A (dle sestavy) |
| Doporučená vrtule | APC11*5.5/11*8/12*6/13*6.5 |
| Váha motoru s kabeláží | 144g |
Hodnoty z testování motorů: zde


Jsme výhradním distributorem těchto motorů pro ČR a SR. Výrobce: 
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.144 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 35-42 |
| ? Otáčky (kv): | 1050 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AS serie |
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC8072-10T 175KV? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1350kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1400kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1350kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC250 3900kv Leopard pro helikoptéry? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2834 1120kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1350kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5065-5T 520KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1400kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
