Střídavý elektromotor AM40 1500kv (F3P,3D,4D) T-Motor
Kód: AM40ASouvisející produkty
Potřebujete adaptér uchycení vrtule pro 4D akrobacii? U nás ji najdete za skvělou cenu. Navíc doprava zdarma na vše od 2 500 Kč.
Vrtule T90 4D (9x4) 3D, 4D - oranžová (T-Motor).
Sáhněte po velmi kvalitním a spolehlivém regulátoru otáček AM16A T-motor - 3D,4D (2-4S) kompatibilním s více vysílači. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3536 (2814) 1300kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3536-8T 960KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC4250-5T 960KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-8T 480KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AS 2814 1050kv (3536) T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Detailní popis produktu

| Precizní CNC výroba |
| Japonská ložiska |
| Nejvyšší kvalita neodymových magnetů |
| Vysokoteplotní smaltovaný drát Military kvality |
| Vysoká teplotní odolnost |
| Ručně vynutý drát |
| Vysoká účinnost a stabilita |
| Vynikající technické zpracování |
| Vysoký výkon |
Specifikace:
| Otáčky (kv) | 1500KV |
| Max. proud(A)180S | 17A |
| Max. výkon(W)180S | 195W/3S |
| Vnitřní odpor | 138.5mΩ |
| Napětí (V) | 2-3S |
| Doporučený regulátor | 15-20A |
| Doporučená vrtule | 8040/9048 |
| Váha motoru s kabeláží | 22.3g |
| Stator | Odolný 150°C |
| Ložiska | 684ZZ |
| Magnety | Odolné 150°C |
| Délka kabelu | 40mm |
| Stupeň izolace drátu | Odolný 220°C |

Hodnoty z testování motorů: zde



Jsme výhradním distributorem těchto motorů pro ČR a SR. Výrobce: 
Instalace a nastavení vysílače pro 3D a 4D verzi můžete shlédnout v následujícím videu:
Letová ukázka 4D:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 28-20 a menší |
| ? Otáčky (kv): | 1500 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AM serie |
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AT 2814 1050kv (3536) T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Rozměr 35x36mm.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1100kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3548 1100kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1350kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 910kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor MM1914 (ADH300L) -1100kv DW Hobby pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Střídavý elektromotor o velikosti 2327 (23x27mm).
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3542 (2820) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3530 (2808) 1700kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM20 1500KV T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
