Střídavý elektromotor AM670 480kv 3D T-Motor
Kód: AM670ASouvisející produkty
Sáhněte po velmi kvalitním a spolehlivém regulátoru otáček AM116A T-motor (3-8S) pro (nejen) extrémní 3D létání. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
UBS programátor pro přímé nastavení BlHeli_S a BlHeli_32 regulátorů přes počítač konfigurátorem BlHeli Suite. Nejvýhodněji na BigHobby.
Velmi lehká , precizne vyvážená, karbonová vrtulle určená především pro akrobatické modely a motory T-motor řady AM670.
Telemetrická a programovací karta pro regulátory řady AM serie - AM66A (6S), AM116A (8S), AM216A (14S). Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2830 1000kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3542 1250kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3536 (2814) 1500kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 6354 200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2830-09T 1290KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Detailní popis produktu

T-Motor AM670 je výkonný motor pro 3D modely v kategorii 67" s hmotností 4-5Kg. T-Motor AM670 je velmi kvalitně zpracován. Díky vlnkám na zvonku motoru a duté hřídeli, motor je robustnější a lehčí než jeho předchůdci.Poměr průměru a výšky motoru je 3:1 pro vyšší točivý moment a lepší chlazení.
1.Vhodné pro 67" 3D letadla
2. Evoluce dutého lehkého designu
3. S tahem až 9349g (6S)
| Precizní CNC výroba |
| Japonská ložiska |
| Nejvyšší kvalita neodymových magnetů |
| Vysokoteplotní smaltovaný drát Military kvality |
| Vysoká teplotní odolnost |
| Ručně vynutý drát |
| Vysoká účinnost a stabilita |
| Vynikající technické zpracování |
| Vysoký výkon |
Specifikace:
| Typ motoru: | AM670 |
| Otáčky: | 480kv |
| Váha vč. Kabelu: | 416g |
| Rozměry: | 63x103,6mm |
| Vnitřní odpor: | 12m/ohm |
| Průměr hřídele: | 8mm |
| Max. proud (180s) | 110A |
| Maximální výkon | 2700W |
| Doporučené Napětí: | 6S |
| Délka kabelu: | 110mm |
| Doporučený regulátor: | AM 116A |
| Nejvyšší výkon |
2700W |
| Max. tah |
9349g |
| Doporučená vrtule |
18x8 |
| Extrémní létání |
18x10 (480kv) |
| Dopor. váha pro 3D | do 3500-4500g |
| Equivalent pro motory: | 6355, 6365 |
| Počet pólů: | 20 |
| Max. proud |
110A |



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.416 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 63-55, 63-65 |
| ? Otáčky (kv): | 480, 500 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AM serie |
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-7T 550KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2836 1120kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 5065 410kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2830 850kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C5065 (4130) 435kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3536-7T 1100KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3542-6T 920KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C4250 (3520) 600kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 910kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
