Střídavý elektromotor 3548 1100kv BH Power V2
Kód: BHV226Související produkty
Objednávejte montáž pro BH motory 35xx. Skvělé ceny, expresní doručení. Navíc na BigHobby doprava zdarma od 2 500 Kč.
Objednávejte montáž pro BH V2 motory 28xx. Skvělé ceny, expresní doručení. Navíc na BigHobby doprava zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC700 550kv Leopard pro helikoptéry? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2822 1300kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 1050kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1350kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2822 1200kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2836 880kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C4250 (3520) 800kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Detailní popis produktu

Nová vylepšená série V2 motorů BH Power. Nový design a vyfrézované drážky po celém obvodu motoru napomáhají lepšímu odvodu tepla. K tomu nová ložiska, neodymové magnety a kvalitnější měděný drát. Díky všem těmto vylepšením mají motory BH Power ještě lepší výkon.
Motory BH Power V2:
- CNC výroba - materiál - 6061 T6 Billet Aluminium Heat sink (pro vysoce namáhané materiály)
- precizně navinutý měděný drát (velmi čistá měď pro maximální účinnost)
- RPM ABEC5 - vysokootáčková ložiska
- precizně vyvážený motor pro vysokou spolehlivost a max. otáčky motoru
- silné neodymové magnety částečně ukotveny do pláště rotoru pro větší pevnost
- 14 pólů, 12 slotů (vinutí)
- motor osazen zlatými konektory 3ks (samec)
Specifikace:
| Otáčky motoru: | 1100kv |
| Pracovní napětí: | 3-5S lipo |
| Maximální výkon: | 1150W |
| Maximální proud: | 72A |
| Proud naprázdno: | 2,6A |
| Počet pólů rotoru: | 14 |
| Vnitřní odpor: | 0,028 Ohm |
| Rozměr motoru: | 35x48mm |
| Váha motoru: | 172g |
| Doporučené vrtule: | 11x6, 12x6, 13x5 |
| Tah : | cca 3200g (4S) |

Součástí každého motoru je montážní sada s unašečem.

Konektory na motoru 4.0mm bullet.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.172 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 35-48 |
| ? Otáčky (kv): | 790 |
| Použití: | Letadla |
| Typ: | Střídavý pohon |
| Značka: | BH Power V2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM480 600kv 3D T-Motor pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2830 1000kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-6T 1350KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1350kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1100kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 910kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2830 2200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C5055 (4120) 600kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
