RC regulátory 6A

RC regulátory slouží pro ovládání otáček RC modelů. Bez nich by nebylo možné v modelu ovládat elektrický motor. U většiny RC regulátorů je již integrován stabilizátor napětí (BEC) , jehož úkolem je připravit odpovídající napěťovou úroveň pro serva a přijímač.

 

7 položek celkem
shop 1
689 Kč / ks
Kód: AM06
6A B
377 Kč / ks
Kód: AVG01
Regulátor otáček 6A Maytech FP32- FALCON Pro 32bit-SBEC
379 Kč / ks
Kód: MTR01
UBEC 6A
538 Kč / ks
Kód: MTR38
Regulátor otáček 6A Favourite SKY 5,5g  ESC - Air/Heli
280 Kč / ks
Kód: R018
Regulátor otáček 6A FLYCOLOR ESC BEC 5V/0,5A
248 Kč / ks
Kód: RF001
Externí spínaný stabilizátor 6A (UBEC) Sunrise - 5.5V
255 Kč / ks
Kód: UB01

RC regulátory s proudem 6 A

Při výběru RC regulátoru (ESC) je tím nejdůležitějším technickým kritériem jeho proudové zatížení udávané v Ampérech. Příp. může být interpretováno jako proudové zatížení obvodu BEC (stabilizátoru), který má zásadní vliv na celkový výkon předaný z regulátoru do motoru a tím rozhoduje i o možném počtu a typu připojených serv. Čím vyšší proud RC regulátoru, tím vyšší výkon jde z regulátoru a tím více serv je k němu možné připojit. RC regulátory s proudem 6 A patří k těm nejslabším v naší nabídce. Počítat tedy musíte s nižším výkonem a počtem připojených serv.

Uvnitř regulátoru otáček bývá elektronický obvod, který na základě signálu z přijímače dodává elektrický proud do elektrického motoru, který pohání RC model. Aby však regulátor fungoval tak, jak má, je potřeba správně zapojit jeho vstupní kabely (+ a -) a 3 kabely na výstupu, které se zapojují přímo do motoru.

Pro programování RC regulátorů použijte vysílač anebo speciální programovací kartu . V naší nabídce najdete celou řadu programovacích karet kompatibilních s různými typy RC regulátorů. Stačí si vybrat tu správnou. RC regulátor díky ní pohodlně nastavíte doma i v terénu.