Externí spínaný stabilizátor 6A (UBEC) Sunrise - 5.5V

Kód: UB01
Značka: Sunrise
255 Kč 211 Kč bez DPH
Skladem (49 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Externí spínaný stabilizátor napětí 6A (UBEC) Sunrise pro napájení přijímače a serv dostanete na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výstupní napětí: 5,5V

Stálý proud: 6A

Max. proud (krátkodobý): 8A

Vstupní napětí: 6-33,6V (2-8 článků)

Rozměry: 25mm*20mm*7mm

Váha: 16g

 

UBEC 6A je externí spínaný stabilizátor pro napájení přijímače a serv. UBEC  je možné napájet napětím 6 až 33,6V, výstupní napětí je volitelné  5,5V. UBEC  6A je vhodný pro trvalý odběr 6A a krátkodobý 8A

Externí spínaný stabilizátor napájení  BEC pro napájení přijímače a serv například v těchto případech:

  • v modelech s elektrickým pohonem s OPTO regulátorem otáček které nejsou vybaveny vlastním obvodem BEC
  • v modelech větroňů a modelech se spalovacím motorem, kde je klasický přijímačový NiCd/NiMh 4- nebo 5-článek nahrazen dvoučlánkem Li-poly nebo Li-Fe
  • v elektroletech, jejichž regulátor nemá dostatečně výkonný vestavěný BEC pro větší počet (silnějších, digitálních apod.) serv

Použití moderních součástek a optimalizovaného obvodového řešení spínaného zdroje UBEC zaručuje minimalizaci rušení RC soupravy při nízké hmotnosti a malých rozměrech stabilizátoru. Napájecí napětí v rozsahu 6-33,6 V umožňuje UBEC používat až s osmičlánkovým Li-poly akumulátorem. Výstupní napětí 5,5 V . UBEC  je vybaven ochranou proti přepólování napájecího napětí (při nesprávné polaritě UBEC nepracuje).

 

Zapojení uBEC v modelu

  • Elektrolet s OPTO regulátorem: UBEC připojte přímo na výstupy pohonného akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Model se spalovacím motorem nebo větroň UBEC připojte přímo na výstupy napájecího akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Elektrolet s regulátorem s vestavěným stabilizátorem napájení (BEC) před připojením UBEC musíte odpojit červený vodič (+) v servokablíku regulátoru, abyste vyřadili z funkce vestavěný BEC. Jinak je zapojení UBEC stejné jako v případě OPTO regulátoru.

 

 Podrobné informace se dočtete v CZ návodu, který najdete ve složce Související soubory. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory otáček
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.016 kg
Počet článků (S): 8S (29.6V)
Použití: Letadla
Proud (A): 6A
Typ: UBEC
Značka: Sunrise

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: