Maxi serva JX Servo

Můžete si dovolit ve svém RC modelu použít maxi RC servo? Pak jste pravděpodobně šťastnými majiteli RC letadla nebo auta větších rozměrů. Maxi serva z nabídky BigHobby mohou dosahovat hmotnosti až 200 g . Zato ale nabídnou tah až 73 kg </strong. A to už je opravdu něco. Přitom jsou stále velmi rychlá, přesná a bez vůlí. V případě maxi serv je ale nutné očekávat ve srovnání s mini a micro servy o něco málo pomalejší reakce. Při výběru maxi serva se zaměřte na jeho rozměry a sílu, ale také napájecí napětí a rychlost.

 

3 položek celkem
*Digitální servo PS-HV9033MG 145g/0,18s/34kg JX Servo
855 Kč / ks
Kód: AJX122
Digitální servo PDI-HV2060MG 200g/0,13s/62kg JX Servo
1 253 Kč / ks
Kód: AJX123
Digitální servo PDI-HV2070MG 200g/0,13s/73kg JX Servo
1 253 Kč / ks
Kód: AJX124

Maxi servo JX Servo

Maxi serva JX Servo vás zaujmou především vysokou kvalitou, která je srovnatelná se servy známých značek, například HD Power, KDS nebo Futaba. Na rozdíl od nich ale serv JX Servo seženete za stále přijatelné ceny . Serva JX Servo se vyznačují rychlostí, přesností, ale také dokonalým chodem bez vůlí. Díky tomu je využijete v širokém spektru RC modelů , v letadlech, helikoptérách i autech.

Hledáte spíše standardní servo do RC aut, bugin tanků a dalších pozemních RC modelů ? Anebo potřebujete lehká slim serva do RC letadel ? Prohlédněte si důkladně naši nabídku RC serv a zvolte takové, které vám sedne. Nemůžete se rozhodnout? Svěřte se do našich rukou a kontaktujte nás . Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme.

Hledáte maxi serva JX  pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už maxi serva JX v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentMaxi serva Kingmax, Maxi serva Power HD, Maxi serva BH