Li-pol baterie DRONE LIPO 300mAh 1S 35C (70C) (bez PCB ochrany)
Kód: DR103Související produkty
( 1 pár - 2ks samec, 2ks samice, 2ks ochr. domeček)
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol. Nabíjet lze až 4 baterie najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol . Nabíjet lze až 5 baterií najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3500mAh 4S 60C (120C) Bighobby- NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 6S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 60C (120C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200mAh 2S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Nabízíme skutečné vybíjecí proudy, které také garantujeme. Ten nejvyšší výkon pro vaše proudově náročné RC stroje.
Nové baterie DRONE LIPO byly vyvinuty na základě proudové náročnosti současných RC strojů, jako jsou závodní drony, akrobatické modely, helikoptéry, a další. Tyto profi racingové baterie dodají dostatečný výkon vašim RC závodním strojům. Výhradním distributorem pro ČR i SR je www.bighobby.cz

Technické parametry:
| Kapacita: | 300 mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 59.4*11.7*6.9mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 8g |
| Stálý proud : | 35C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - Walkera |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo



Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 100-500 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | DRONE LIPO |
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5500mAh 4S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 5S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 45C (90C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200mAh 3S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4600 mAh 6S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200mAh 3S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 350 mAh 3S 60C (120C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Rozměry: 57,6x29,7x16mm
Váha: 6g, XT60 
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
