Li-pol baterie 1500 mAh 4S 35C (70C) Power X6
Kód: B403Související produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 600mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Detailní popis produktu
NOVÁ SÉRIE POWER X6 je nástupcem stávající série Power X5
Power X6 je nová, tvrdší a výkonnější lipo baterie.
Li-po baterie Power X6 jsou velmi dobré kvality, využívající moderní technologie s vysokými vybíjecími proudy, váhy i rozměrů - vyznačuje se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Tyto baterie svojí kvalitou předčí již známé Turnigy, či Zippy lipo baterie. Vzhledem ke své kvalitě v závislosti na ceně se tato baterie dostává do popředí RC uživatelů.

Technické parametry:
| Model: | Power X6 1500-35-4S |
|---|---|
| Kapacita: | 1 500mAh |
| Napětí (V): | 14.8V |
| Rozměry (mm): | 70.2*36.7*33.9mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 169g |
| Stálý proud : | 35C (52.5 A) |
| Max. proud : | 70C (105 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.169 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 4S (14.8V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | Power X6 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5000 mAh 2S 100C (200C) HC (short HC), 1.6-1.7 mΩ BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Závodní lipol baterie - krátká.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1300 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 4S 25C (50C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 2S 25C (50C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) HC (B) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 5S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 3S 60C (120C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 3S 25C (50C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
