Li-pol baterie 1300 mah 3S 35C (70C) BH Power
Kód: B302F1ASouvisející produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie BH RACING 2200 mAh 2S 35C (70C)? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 350 mAh 3S 60C (120C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Nové Li-po baterie BH Power jsou vynikající kvality, využívající moderní technologie s vynikajícími vybíjecími proudy, váhy i rozměrů - vyznačuje se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Dle výrobce se dají nabíjet až 5C, ale doporučujeme pro životnost těchto baterií používat standardní 1-3C. Poznejte opravdovou kvalitu těchto Li-po baterií.
Technické parametry:
| Model: | BH 1300-35-3S |
|---|---|
| Kapacita: | 1 300mAh |
| Napětí (V): | 11.1V |
| Rozměry (mm): | 24.3*34.7*70.4mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 114g |
| Stálý proud : | 35C (45.5 A) |
| Max. proud : | 70C (91 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.114 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | BH Power |
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 200mAh 2S 20C (30C) Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 45C (90C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 3500mAh 2S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie Power X6 2250 mah 2S 25C (50C) . S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200mAh 3S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3500mAh 4S 60C (120C) Bighobby- NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 6S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 35C (70C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
