Li-pol baterie BH RACING 5200 mAh 3S 35C (70C) -HC
Kód: B323A1CSouvisející produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 2S 75C (150C) HC (A) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 8000 mAh 4S 100C (200C) HC (pevný obal) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby. Pevný obal - Car Racing.
Detailní popis produktu
Nabízíme nové, vysoce výkonné li-pol baterie BH Racing. Unikátní technologie výroby, která úspěšně řeší problémy s nafukováním článků a minimalizuje tento problém a tím se řadí mezi nejlepší ve svém oboru. Kvalitní baterie, za velmi dobré ceny.
Technické parametry:
| Kapacita: | 5 200mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 11.1V 3S |
| Rozměry (mm): | 139.5*46.6*38.8mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 371g |
| Stálý proud : | 35C (182 A) |
| Max. proud : | 70C (364 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean - kabel 10 AWG |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.371 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 5100-8000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Auta |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | BH RACING |
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 175mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 4S 25C (50C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) HC (B) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) HC (A) - BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

