Li-pol baterie BH RACING 2200 mAh 2S 35C (70C)
Kód: B212ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nabízíme nové, vysoce výkonné li-pol baterie BH Racing. Unikátní technologie výroby, která úspěšně řeší problémy s nafukováním článků a minimalizuje tento problém a tím se řadí mezi nejlepší ve svém oboru. Kvalitní baterie, za velmi dobré ceny.
Technické parametry:
| Kapacita: | 2 200mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 7.4V 2S |
| Rozměry (mm): | 105*34*16mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 123g |
| Stálý proud : | 35C (77 A) |
| Max. proud : | 70C (154 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.123 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 2100-3000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | BH RACING |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Výpis diskuzí
JO
Konektor baterie
José del Olmo
dobrý den, na obrázku a na v popisku jsou různé konektory. který tato baterie doopravdy má? děkuji
