Li-pol baterie BH RACING 1500 mAh 3S 60C (120C)
Kód: B303D4Související produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 4S 25C (50C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1300 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 400mAh 2S 20C (30C) Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie BH RACING 5200 mAh 2S 50C (100C) - HC? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Lipo baterie v plastovém obalu.
Detailní popis produktu
Nabízíme nové, vysoce výkonné li-pol baterie BH Racing. Unikátní technologie výroby, která úspěšně řeší problémy s nafukováním článků a minimalizuje tento problém a tím se řadí mezi nejlepší ve svém oboru. Kvalitní baterie, za velmi dobré ceny.
Technické parametry:
| Kapacita: | 1 500mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 11.1V 3S |
| Rozměry (mm): | 74*35*25mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 130g |
| Stálý proud : | 60C (90 A) |
| Max. proud : | 120C (180 A) |
| Vybíjecí konektor - T-Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 60C |
| Značka: | BH RACING |
| Položka byla vyprodána… | |
Hledáte vysoce výkonnéLi-pol baterie 2250 mAh 3S 45C (90C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200mAh 2S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 3S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 5S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 350 mAh 3S 60C (120C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2200mAh 4S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5500mAh 4S 35C (70C) Bighobby- NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4600 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 8000 mAh 4S 100C (200C) HC (pevný obal) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby. Pevný obal - Car Racing.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
