Externí spínaný stabilizátor 12V/ 6A, max 10A (UBEC) Maytech
Kód: MTR40Související produkty
Detailní popis produktu
Výstupní napětí: 12V
Stálý proud: 6A, max. 10A
Vstupní napětí: 14-42V (4-10S)
Rozměry: 56 x 26 x 22mm
Váha: 42g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory otáček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| ? Počet článků (S): | 14S (51.8V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Proud (A): | 20A |
| Typ: | UBEC |
| Značka: | Maytech |
Externí spínaný stabilizátor napětí (5, 5.5, 6V) 5A BEC FLYCOLOR (2-6S)
Momentálně nedostupné
237 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
