Digitální servo Servo MG90D (360°) 13,5g/0,09s/2,5kg/ Tower Pro
Kód: S001B6Související produkty
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7132MG 71g/0,07s/32kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo. Robot servo.
Digitální servo RD-5606HB 47g/6.2kg/180° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Robot servo.
Špičkové Digitální vodotěsné servo 135-180M 67g/0,08s/35kg BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické, vodotěsné servo.
Digitální servo 750-LV200 BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7346MG 73g/0,12s/46,9kg/90°/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7232MG 72g/0,09s/31,5kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo-HV.
Digitální servo RD-5622MG 56g/22kg/0,18s/180° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Robot servo.
Detailní popis produktu
Servo dobré kvality vhodné do široké škály RC modelů.
Vyznačuje se především svojí váhou, tahem a přesností.
Rozsah - 360° stále se točící
Technické parametry:
| Rozměry: | 22.4x12.1x28.5 mm |
|---|---|
| Napětí: |
4.8V ~ 6V |
| Hmotnost: | 13.5g |
| Rychlost: |
0.1 sec/60(4.8V), 0.08 sec/60(6V) |
| Tah: | 2.1 kg/cm při 4.8V / 2.5kg/cm 6.6V |
| Pracovní teplota: |
-30°C ~ 60°C |
| Servo obsahuje: |
páky, konektor, 25cm drát |
| Ozubení: | kovové s kuličkovým ložiskem |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotická serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.014 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro, Robot |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Tower Pro, Ostatní |
Kvalitní Digitální servo RD-C7638MI 76g/40kg/0,1s/1x360° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Robot servo.
Digitální servo 780-LV300 BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo MG90D (180°) 13,5g/0,09s/2,5kg/ Tower Pro se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7246MG 72g/0,1s/48kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo-HV. Robot servo.
Špičkové Digitální vodotěsné servo 346-HV180M 66g/0,16s/30kg BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické, vodotěsné servo.
Výkonné digitální servo SPT2065W s tahem až 7 kg, nerezovým ozubením a vodotěsnou konstrukcí. Ideální pro menší RC auta, lodě, letadla a robotické projekty s důrazem na odolnost a spolehlivost.
Digitální servo 1050-LV200 57g/0,18s/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální vodotěsné servo 135-270M 67g/0,08s/35kg BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické, vodotěsné servo.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
