Analogové servo KM-03A 3g/0,1s/0,5kg Kingmax
Kód: SKM00Související produkty
Servokonektor JR (samice) je praktický díl pro zakončení kabeláže a propojení serva či RC elektroniky. Provedení samice se hodí pro opravy, výměnu poškozené koncovky nebo výrobu vlastních kabelů podle potřeby. Pomáhá udržet zapojení přehledné a kompaktní i v menším prostoru modelu.
Digitální servo PDI-1109HB 9,5g/0,07s/1,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo Corona DS919MG 12,5g/0,06s/1,7kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo JX Servo PDI-1151MG 15g/0,1s/3,6kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Vodotěsné - náhrada za Traxxas 2065
Digitální HV servo BMS-A10H 7g/0,07s/3,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo PDI-D56MG 5,6g/0,1s/0,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo
Špičkové Digitální servo GDC0414 4g/0,07s/1,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. S výběrem rádi pomůžeme.
Detailní popis produktu
První praktické mikroservo.
Vysoce přesné plastové převody pro hladký chod a odolnost.
Vyspělé schéma návrhu obvodu, kvalitní motory a elektronické komponenty činí servo stabilní, přesné a spolehlivé.
Dobré pro CCPM. Coreless motor.

Technické parametry:
| Mrtvé pásmo: | 4 us |
|---|---|
| Pracovní frekv.: |
1520μs / 50hz |
| Rychlost (4.8V): | 0,10s/60 stupňů |
| Napětí: | DC 3,5~5,0 V |
| Tah (4.8V): | 0,52 kg.cm (7,22 oz/palec) |
| Pohon potenciometrem: |
Přímý pohon |
| Rozměry: | 19,6 x 8,2 x 18,8 mm / 0,77 x 0,32 x 0,74 palce |
| Hmotnost: | 3,02 g (0,11 oz) |
| Délka kabelu: | JR/Futaba100 mm (3,94 palce) |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Micro serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Ozubení: | Plastové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Kingmax |
Špičkové Analogové Servo MG90S 13,5g/0,09s/2,8kg/ Tower Pro se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Analogové servo CS928BB 9g/0,13s/2kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo BMS-101HV 4,4g/0,06s/1,1kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Digital servo.
Digitální servo
Ideální pro amatérské i profesionální modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-933MG 12g/0,1s/3,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo
Ideální pro amatérské modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo 1900MG 14g/0,08s/1,6kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS939MG 12,5g/0,13s/2,7kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo 1440A 4,4g/0,1s/0,8kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
