Digitální servo CLS6336HV 63g/0,11s/36kg JX Servo
Kód: AJX081Související produkty
Servo arm 25T
Servo arm 25T
Digitální HV servo BMS-223HT 15g/0,07s/6,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální gyroskopické servo PDI-HV2545MG 26g/0,04s/4,52kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální HV servo R12S 41g/0,06s/12kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim HV servo CLS0512W 21g/0,12s/5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální servo DHV-D56MG 5,6g/0,1s/1,2kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Nová série Eco Bosst : ještě plynulejší, přesnější chod motoru, odolnější s delší životností.
S motory CORELESS - vyšší reakce,rychlost, kroutící moment - super kvalita
Kovové ozubení - Taiwan ozubení - tvrdopokovení - delší životnost.
EXTRA SILNÉ SERVO - 36KG !!!
Specifikace
| Servo: | Digitální servo CLS6336HV |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Control system: |
+Pulse Width Control |
| Pracovní frekv.: | 1520μs /330Hz |
| Motor: | coreless motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC6.0~8.4V (max. 2S lipo) |
| Rychlost (6.0V): |
0.14 sec/60° |
| Rychlost (8.4V): |
0.11 sec/60° |
| Tah (6.0V): |
27.8kg.cm |
| Tah (8.4V): |
35.61kg.cm |
| Rozměry: | 40,5x20,2x40mm |
| Hmotnost: | 63g |
| Délka kabelu: |
JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.a: | 2BB (2 kuličková) |
| CNC hliníková střední část servo obalu |
|
Precizní serva pro PROFI použití.


Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Digitální servo Corona DS319HV 34g/0,05s/4,2kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo pro heli PDI-HV5808MG 58g/0,04s/7,25kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální HV servo BMS-2606 66g/0,05s/32kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby .Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digitální HV servo.
Digitální servo Corona DS929HV 12,5g/0,09s/2,4kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální HV servo BMS-220HT 15g/0,1s/7,1kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální servo Corona DS559HV 65g/0,18s/20kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-12V 7346MG 73g/0,1s/47kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV 12V Coreless servo.
Špičkové Digitální HV servo BMS-116WV+ 11g/0,07s/6,5kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Digital HV servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

