Digitální posuvné měřítko DC079 - 150mm
Kód: DC0790150Související produkty
Malý velmi výkonný kompresor Xiaom Mijia 150PSI 2Pro Smart Air Pump, baterie 2500mAh LED digitální displej tlaku s dvojitým světelným režimem typu C cyklistická pumpa.
Diditální posuvné měřítko (šuplera)
Wattmetr pro měření příkonu a proudu na bateriích, regulátorech motorech, servech, přijímačích a dalších RC komponentech. Modře podsvícený LCD displej. Max. proud 200 A. Při objednávce nad 2 500 Kč platíme dopravu my.
Diditální posuvné měřítko (šuplera)
Wattmetr pro měření příkonu a proudu na bateriích, regulátorech motorech, servech, přijímačích a dalších RC komponentech. Modře podsvícený LCD displej. Max. proud 180 A. Při objednávce nad 2 500 Kč platíme dopravu my.
Digitální úhloměr (vodováha)s magnetickou základnou a LCD displejem - vodováha 4x90° pro práci se dřevem, železem, ve stavebnictví. Digitální vodováha je navržena tak, aby byla lehká a kompaktní, což usnadňuje její přepravu. Ať už jste na stavbě nebo v dílně, můžete si tento nástroj snadno vzít s sebou. Víceúčelový nástroj s magnetickou základnou: Přístroj je nástrojem 3 v 1, který slouží jako úhloměr, sklonoměr a vodováha. Jeho základna je vybavena magnetem, takže přilne k měřenému předmětu a lze jej používat bez použití rukou.
Diditální posuvné měřítko (šuplera)
Digitální úhloměr s magnetickou základnou a LCD displejem - vodováha 4x90° pro práci se dřevem, železem, ve stavebnictví. Digitální vodováha je navržena tak, aby byla lehká a kompaktní, což usnadňuje její přepravu. Ať už jste na stavbě nebo v dílně, můžete si tento nástroj snadno vzít s sebou. Víceúčelový nástroj s magnetickou základnou: Přístroj je nástrojem 3 v 1, který slouží jako úhloměr, sklonoměr a vodováha. Jeho základna je vybavena magnetem, takže přilne k měřenému předmětu a lze jej používat bez použití rukou.
Detailní popis produktu
| Model | DC079-0150 |
| Rozsah | 0-150mm |
| Rozlišení | 0.01mm |
| Přesnost | ±0.03mm |
| Materiál | nerezová ocel a plast |
| Digitální modul | odolný plast |
| Jednotky | mm (milimetry)/ Inch (palce)/ Frac |
| On/Off | ruční zapnutí / vypnutí nebo automatické vypnutí |
| Nulování | nastavení nuly v jakékoli poloze |
| Baterie | jedna 1.55V SR44/LR44 |
| Display | LCD displej, upozornění na nízké napětí blikáním displeje |
| Pracovní teplota | 0℃ ~ +40℃ |
| Funkce | vnitřní, vnější průměr, hloubka |
| Balení | plastový box |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měření |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.175 kg |
Diditální posuvné měřítko (šuplera)
Diditální posuvné měřítko (šuplera)
Diditální posuvné měřítko (šuplera)
Digitální úhloměr s magnetickou základnou a LCD displejem - vodováha 4x90° pro práci se dřevem, železem, ve stavebnictví. Digitální vodováha je navržena tak, aby byla lehká a kompaktní, což usnadňuje její přepravu. Ať už jste na stavbě nebo v dílně, můžete si tento nástroj snadno vzít s sebou. Víceúčelový nástroj s magnetickou základnou: Přístroj je nástrojem 3 v 1, který slouží jako úhloměr, sklonoměr a vodováha. Jeho základna je vybavena magnetem, takže přilne k měřenému předmětu a lze jej používat bez použití rukou.
Digitální úhloměr s magnetickou základnou a LCD displejem - vodováha 4x90° pro práci se dřevem, železem, ve stavebnictví. Digitální vodováha je navržena tak, aby byla lehká a kompaktní, což usnadňuje její přepravu. Ať už jste na stavbě nebo v dílně, můžete si tento nástroj snadno vzít s sebou. Víceúčelový nástroj s magnetickou základnou: Přístroj je nástrojem 3 v 1, který slouží jako úhloměr, sklonoměr a vodováha. Jeho základna je vybavena magnetem, takže přilne k měřenému předmětu a lze jej používat bez použití rukou.
Wattmetr pro měření příkonu a proudu na bateriích, regulátorech motorech, servech, přijímačích a dalších RC komponentech. Modře podsvícený LCD displej. Max. proud 150 A. Při objednávce nad 2 500 Kč platíme dopravu my.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
