Střídavý elektromotor 3530 1100kv BH Power V2
Kód: BHV215Související produkty
Objednávejte montáž pro BH motory 35xx. Skvělé ceny, expresní doručení. Navíc na BigHobby doprava zdarma od 2 500 Kč.
Objednávejte montáž pro BH V2 motory 28xx. Skvělé ceny, expresní doručení. Navíc na BigHobby doprava zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1900kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 4260 700kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC700 550kv Leopard pro helikoptéry? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C5065 (4130) 435kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3536-7T 1100KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-10T 390KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2838 1000kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Detailní popis produktu
Střídavý elektromotor 3530 1100kv BH Power V2.

Nová vylepšená série V2 motorů BH Power. Nový design a vyfrézované drážky po celém obvodu motoru napomáhají lepšímu odvodu tepla. K tomu nová ložiska, neodymové magnety a kvalitnější měděný drát. Díky všem těmto vylepšením mají motory BH Power ještě lepší výkon.
Motory BH Power V2:
- CNC výroba - materiál - 6061 T6 Billet Aluminium Heat sink (pro vysoce namáhané materiály)
- precizně navinutý měděný drát (velmi čistá měď pro maximální účinnost)
- RPM ABEC5 - vysokootáčková ložiska
- precizně vyvážený motor pro vysokou spolehlivost a max. otáčky motoru
- silné neodymové magnety částečně ukotveny do pláště rotoru pro větší pevnost
- 14 pólů, 12 slotů (vinutí)
- motor osazen zlatými konektory 3ks (samec)
Specifikace:
| Otáčky motoru: | 1100kv |
| Pracovní napětí: | 2-4S lipo |
| Maximální výkon: | 380W |
| Maximální proud: | 30A |
| Proud naprázdno: | 0,7A |
| Počet pólů rotoru: | 14 |
| Vnitřní odpor: | 0,113 Ohm |
| Rozměr motoru: | 35x30mm |
| Váha motoru: | 78g |
| Doporučené vrtule: | 4S - 9x4.7, 10x4.7 |
| Doporučené vrtule: | 3S - 11x4.7, 11x5 |
| Tah : | cca 1100g |

Součástí každého motoru je montážní sada s unašečem.

Konektory na motoru 4.0mm bullet.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 35-30 |
| ? Otáčky (kv): | 1100 |
| Použití: | Letadla |
| Typ: | Střídavý pohon |
| Značka: | BH Power V2 |
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3542-7T 780KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1400kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 6354 200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3542 (2820) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3548 900kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1200kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2822 (2204) 1200kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
