Regulátory otáček

Jádrem regulátorů otáček, které se často označují také jako ESC (electronic speed controller), je elektronický obvod. Jeho úkolem je na základě signálu z přijímače dodat proud do elektromotoru pohánějícího RC model. K tomu slouží 3 kabely na výstupu, které se zapojují přímo do motoru. Na vstupu regulátoru jsou 2 napájecí vodiče (+ a -) z akumulátoru. Regulátory často obsahují integrovaný stabilizátor napětí označovaný jako BEC (battery eliminating circuit), jehož úkolem je transformovat napětí z akumulátoru na 5V, které potřebuje přijímač a serva.

8 položek celkem
Regulátor otáček 20A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW01
Regulátor otáček 30A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW02
Regulátor otáček 40A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW03
Regulátor otáček 60A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW04
Regulátor otáček 80A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW05
Regulátor otáček 100A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW06
Regulátor otáček 130A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW07
Regulátor otáček 200A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW08

RC Regulátory otáček

Nejdůležitějším parametrem při výběru ESC je proudové zatížení regulátoru (A), příp. obvodu BEC , které rozhoduje o maximálním výkonu předaném do motoru a o počtu či typu připojených serv. Pro programování regulátoru otáček můžete použít samotný vysílač anebo programovací kartu, se kterou je to výrazně jednodušší. Součástí naší nabídky jsou stejnosměrné regulátory pro řízení otáček modelů aut a lodí, ale i střídavé lodní či letecké regulátory, které využijete pro většinu RC modelů.

Hledáte regulátory otáček pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už regulátory otáček v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: Programovací karty, RC Motory, Elektrické motory, Comba, Spalovací motory, Zapalovací moduly, Zapalovací svíčky, Hřídele